Xnet.lv – Atlaides un Akcijas

Interneta veikals Xnet ir dibināts 2002.gadā ar mērķi, kļūt par vienu no Latvijas lielākajiem un labākajiem interneta veikaliem. 2003.gada martā tika atvērts interneta veikals www.Xnet.lv, kas dažu mēnešu laikā kļuva par vienu no Latvijas populārākajām un iemīļotākajām interneta tirdzniecības vietām. Šobrīd Xnet.lv tirgo foto un video tehniku, mobilos telefonus un aksesuārus, sadzīves tehniku, televizorus, datorte

loading

Par Xnet.lv

Interneta veikals xnet.lv ir veikals ar augstas klases servisu, labu komunikāciju, elastīgu nestandarta situāciju risināšanu un īpašu preču atlasi. Vienkārši sakot – Xnet.lv visnotaļ ir īpašs interneta veikals. Interneta veikalā atradīsiet tieši to, ko sirds kāro, sākot ar precēm mājai un dārzam, turpinot ar apģērbiem visdažādākajām situācijām, neaizmirstot automašīnu piederumus un to visu nobeidzot ar sadzīves tehniku un elektrotehniku. Šis ir interneta veikals, kurā jūs atgriezīsieties vēl un vēl.

XNET SIA tika dibināts 2002. gadā, lai piepildītu savu mērķi, kļūstot par vienu no līderiem Latvijas interneta tirgū. Jau interneta atvēršanas pirmajos mēnešos tas kļuva par vienu apmeklētākajiem un iecienītākajiem interneta veikaliem Latvijā. Plašais uzņēmuma sadarbības tīkls ļauj klientiem iegūt savā īpašumā oriģinālus produktus par pievilcīgām cenām.


Ko var iegādāties Xnet.lv interneta veikalā?

Interneta veikalā ir pieejamas šādas produktu grupas:

  • Elektrotehniku
  • Sadzīves preces
  • Preces mājai un dārzam
  • Sporta preces
  • Preces bērniem
  • Skaistum kopšanas preces
  • Apģērbi
  • Auto

Xnet.lv biežākie akciju piedāvājumi

Interneta veikals pirmdienās ir vispārslogotākais. Kāpēc? Jo tieši pirmdienās ir nedēļas labākais darījums jeb, tā sauktais, pirmdienas SUPERCENAS piedāvājums. Preces reizēm tiek izpārdotas 3 stundu laikā. Tās ir atlaides, kuras nedrīkst palaist garām.


Kādi ir pieejamie norēķinu veidi?

Interneta veikalā var norēķināties sev ātrākajā, izdevīgākajā un drošākajā veidā. Jūs varat izmantot iespēju norēķināties tiešsaistē ar norēķinu karti, skaidrā naudā saņemot preci, apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā, apmaksa ar kredītkarti saņemot preci vai arī ar līzingu.


Kādi ir pieejamie piegādes veidi?

Preces varat saņemt Xnet birojā bezmaksas, Latvijas Pasta nodaļā, Statoil DUS, DPD Pickup punktos vai arī Omniva pakomātos. Protams, ka arī pastāv iespēja izmantot kurjera pakalpojumus, lai saņemt preci.