SportsDirect

Apmeklēt veikalu

SPORTSDIRECT Atlaides un Piedāvājumi

SportsDirect uzņēmums saviem klientiem piedāvā preču piegādi ar kurjera starpniecību vai iespēju saņemt preci Sportsdirect Lielbritānijas veikalos. Kompānija piegādā preces visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā. Uzņēmums regulāri piedāvā dažādas preces ar ļoti pievilcīgām atlaidēm. 

loading

Par SportsDirect.com

SportsDirect ir viens no vadošajiem Lielbritānijas sporta preču mazumtirgotājiem.

 

Uzņēmums tika izveidots 1982. gadā un tā dibinātājs ir Mike Ashley. Sākumā tika izveidots viens veikals, bet mūsdienās šis veikalu tīkls ir izaudzis jau līdz 420 sporta preču veikaliem Lielbritānijā un 270 veikaliem 19 Eiropas valstīs, tajā skaitā arī Latvijā. Pie tā uzņēmums nav attīstījies un turpina jau iesākto stratēģiju, atverot ar vien vairāk jaunu veikalu visā Eiropā, galvenokārt - Austrumeiropā. 

Papildus veikaliem, SportsDirect ir izveidojis arī interneta veikalu, kur klientiem ir pieejams ļoti plašs sporta preču klāsts.

Tu esi profesionālis vai tikai iesācējs, veikala plašai preču klāsts būs vieta, kur atrast sev piemērotu apģērbu vai aksesuārus treniņiem un aktīvākam dzīves veidam. Nike, Adidas, Puma, Dunlop, Slazenger, Everlast, Lonsdale un Karrimor - tie ir tikai daži no zīmoliem, kas ir pieejami SportsDirect veikalos. 

Ja gadījumā rodas vajadzība pēc konsultācijas vai palīdzības, interneta veikalā ir ļoti laba atbalsta komanda un tiešsaistē ir iespējams saņemt profesionālu palīdzību, lai izvēlētos piemērotāko apģērbu, apavus vai aksesuārus sportam.

 


Ko var iegādāties SportsDirect interneta veikalā?

SportsDirect piedāvā vīriešu, sieviešu un bērnu sporta preces un aksesuārus baksetbolam, futbolam, gofam, tenisam, kriketam, hokejam, boksam un daudziem citiem sporta veidiem. Veikalā ir iespējams atrast arī apģērbu un preces ikdienas vajadzībām un aktīva laika pavadīšanai. 


SportsDirect biežākie akciju piedāvājumi

Ja kāds uztver atlaides nopietni, tad tas noteikti ir SPORTSDIRECT. Uzņēmums regulāri piedāvā dažāda veida akcijas saviem klientiem un tās var sasniegt līdz pat 90% no sākotnējās produkta cenas. Interneta veikalā regulāri tiek ievietoti jauni akciju piedāvājumi un tur vienmēr būs iespēja atrast kaut ko izdevīgu. 


Kādi ir pieejamie norēķinu veidi?

Uzņēmuma interneta veikalā klientiem ir iespēja norēķināties vairākos veidos: 

 • Ar debetkarti vai kredītkarti
 • PayPal
 • Ar dāvanu karte

Kādi ir pieejamie piegādes veidi?

Interneta veikalos iegādātās preces parasti var saņemt vai nu Lielbritānijas veikalos uz vietas vai pasūtot to uz Latviju. Parasti piegādes laiks ir 4 - 5 darba dienas. 


Preču piegde UK un uz Latviju

Sport Direct piedāvā dažādus piegādes veidus, izvēlies sev izdevīgāko. Ja pasūtījuma summa pārsniedz £100, piegāde UK būs BEZMAKSAS. Standarta piegādes cena Anglijā ir £3.99, ir pieejama arī ekspress piegāde un citi iegades veidi. Piegāde uz Latviju ir sākot no £7.49 atkarībā no pasūtījuma svara, lieluma un kopējās pasūtījuma summas. Piegādei var izsekot internetā, lai pārliecinātos par piegādes dienu. Vairāk informaciju par piegādes veidiem var iegūt sazinoties ar Sports Direct klientu servisa komandu.


Kā izmantot atlaižu kodus Sports Direct internetveikalā:

 1. Apskati preces Sports Direct internetveikalā.
 2. Izvēlies preci, ko vēlies nopirkt.
 3. Pievieno grozam nospiežot uz “Add to bag”.
 4. Kad esi izvēlejies visas iekārotās preces, uzspied uz iepirkuma groza ikonas augšējā labajā stūrī.
 5. Nospied uz “Checkout”, kad esi gatavs noformē
 6. Šeit būs izvēle ielogoties kā esošam klientam vai piereģistrēties.
 7. Amazon vai PayPal lietotāji var izvēlēties ekspress pirkuma noformēšai.
 8. Turpini uz apmaksas lapu.
 9. Tajā atradīsi lodziņu atlaižu kodiem, kurā ieraksti kodu, ko AtlaidesUK piedāvā šajā veikalā.
 10. Apstiprini savu izvēli un pabeidz pirkumu par izdevigāku cenu!

 

Sports Direct preču klāsts

Tagad Tu zini, cik vienkārši ir izmantot Sports Direct atlaižu kodus un kā ietaupīt naudu, tāpēc apskaties, kādas preces un preču grupas piedāvā šis sporta veikals un sāc savu iepirkšanos tūri internetā:

 • Sporta preces vīriešiem
 • Sporta apģērbi sievietēm
 • Bērnu sporta apģērbi
 • Futbola krekli
 • Aksesuāri
 • Viss sportam
 • Zīmoli
 • Sportam brīvā dabā
 • Pēdējo modeļu izpārdošana

Īpaši liels klāsts Sports Direct interneta veikalā ir sporta apaviem – basketbola apavi, futbolas botas and kedas un sportiski apavi brīvajam laikam. Ja Tu meklē apavus pārgājieniem, zābakus, skriešanas apavus, Sports Direct piedāvā to visu. Sporta apģērbi te ir pieejami visiem gadījumiem un visiem ģimenes locekļiem – lēti sporta apģērbi vīriešiem, sievietēm un bērniem: t-krekli, treniņtērpi, sporta bikses un jakas, polo krekli, šorti, un zeķes.