Amazon.co.uk

Apmeklēt veikalu

Amazon Latvia Atlaides un Piedāvājumi

Amazon.co.uk e-veikals ir viens no populārākajiem interneta veikaliem pasaulē, lai gan Latvijā tas vēl nav iekarojis pārāk lielu popularitāti. Amazon.co.uk ir ASV dibināts interneta veikals, kura galvenais ofiss atrodas Sietlā, Vašingtonas štatā. Tas ir lielākais e-veikals ASV un viens no lielākajiem šādu pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. 

loading

Ja jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kam patīk iepirkties internetā, tad jūs noteikti zināt par Amazon –tas ir viens no lielākajiem interneta veikaliem pasaulē, ar kopējo gada apgrozījumu gandrīz 136 miljardi ASV dolāru 2016. gadā. Tas ir arī pazīstams ar to, ka irsācis izmantot inovatīvas metodes savā darbībā – noliktavās ieviešot robotus, kas pārvadā preces no vienas daļas uz otru un preču piegādē nesen tika sākts izmēģināt lidojošus dronus, kas nodrošina ļoti ātru nelielu preču piegādi netālā apkārtnē.

Iepērkoties Amazon jūs varat būt droši par poduktu kvalitāti un autentiskumu, UK Amazon arī vairumam produktu piedāvā nedārgu piegādi uz Latviju, kas notiek apmēram nedēļas laikā, ja izvēlaties standarta piegādi, vai 2 -4 dienu laikā, ja izvēlaties ekspress piegādi. Salīdzinot ar citiem interneta veikaliem, tas ir ļoti ātrs serviss. Nereti pat Latvijas interneta veikali nespēj nodrošināt ātrāku piegādi, nemaz nerunājot par cenām.

Ne mazāk būtisks faktors ir tāds, ka ja jūs pērkat Amazon Eiropā, piemēram, tad jums nekad nebūs jābrauc uz muitu kārtot formalitātes un nebūs jāmaksā nekādi papildus nodokļi. Jo ES kopīgā muitas zona un vienotais tirgus sniedz šādas priekšrocības. Tāpat jums nebūs jārēķina valūtu kursi gadījumā, ja iepērkaties eirozonā. Ieguvums ir acīmredzams: Cenas, piegādes ātrums, produktu kvalitāte un izvēle – četri ļoti nozīmīgi faktori, lai izvēletos Amazon!


Izmanto Ernio.lv piedāvātos AMAZON atlaižu kodus vienkārši un ātri

  1. Izvēlies preces un pievieno tas iepirkumu grozam
  2. Atver iepirkumu grozu
  3. Ielogojies kā esošais Amazon klients vai izveido jaunu profilu
  4. Ievadi visu nepieciešamo piegādes un maksājuma informāciju
  5. Šeit Tu atradīsi arī lodziņu atlaižu koda ievadīšanai
  6. Izmanto kādu no Ernio.lv piedāvātajiem kuponiem un summa Tavā iepirkuma grozā saruks
  7. Izbaudi jaunākās modes tendences savā skapī par zemākām cenām!

Piegāde un piegādes izmaksas.

Amazon piegādes izmaksas tiek veidotas sekojoši – uz Latviju pieejamas divu veidu piegādes, viena ir standarta piegāde, kura aizņem līdz 7 darba dienām un otrā gadījumā jūs varat pasūtīt ekspress piegādi, kura aizņems no 2 – 4 darba dienām. Jāpiezīmē, ka ekspress piegāde ir nedaudz dārgāka. Izmaksas veidojas no 2 komponentēm – maksa par pasūtijuma apstrādi un piemaksa par svaru. Tabulā jūs varat apskatīt visas izmaksas. Jāpiezīmē, ka jūs kopējās visa pasūtijuma un piegādes izmaksas jebkurā gadījumā uzzināsiet, pirms veicat gala maksājumu.


Cita noderīga informācija.

Ja jums patīk medīt atlaides, jūs varat ieskatīties arī Amazon Deals sadaļā. Tur ir pieejamas arī  apakškategorijas, piemēram, Outlet, Warehouse Deals u.c. Rezēm var atrast ļoti labus piedāvājumus mantām, kuras pircēji ir atgriezuši kādu apsvērumu dēļ un ir bojāts iepakojums. Tādām mantām Amazon dod lielu atlaidi, lai atbrīvotu vietu noliktavā, to jūs atradīsiet Amazon Warehouse sadaļā. Jāpiezīmē, ka visas mantas tiek pārbaudītas pret defektiem, pirms tās tiek izliktas atkalpārdošanā. Šinī ziņā Amazon ievēro augstus standartus un savu reputāciju nebojās, pārdodot nedarbojošos preci, lai nopelnītu uz jūsu rēķina pāris eiro.