ELKOR.lv – Piedāvājumi un Akcijas

Interneta veikals Elkor.lv ir veiksmīgs turpinājums ELKOR kompānijas paplašināšanai. Interneta veikalā ir iespējams iegūt visas jūsu vēlmēm nepieciešamās lietas, kas vajadzīgas jūsu ikdienai, aktīvai atpūtai, sadzīves tehnikai, interjeram un modernajām tehnoloģijām. Interneta veikals ir ērts veids, kā iegūt sev vēlamo, netērējot laiku dodoties uz veikalu.

Par ELKOR.lv

ELKOR kompānija Latvijā ir jau kopš 1989. gada. Šobrīd uzņēmumā pastāvīgi strādā ap 800 darbinieki 60,000 kvadrātmetru platībā, kas ir mazumtirdzniecības veikali. Uzņēmums ir viens no lielākajiem tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā ar 55 miljonu EUR apgrozījumu 2013. gadā. ELKOR ir vienmēr tiecies pēc izcilības un līdzās savam piedāvātajam preču klāstam, tas ir radījis jaunus pakalpojuma standartus. Klientu vēlmes ir uzņēmuma prioritāte jau 25 darbības gadus.


Ko var iegādāties ELKOR.lv interneta veikalā?

Interneta veikalā ir pieejamas šādas produktu grupas:

  • Sadzīves elektronika
  • Apģērbi un modes preces
  • Preces sportam, atpūtai un tūrismam
  • Preces bērniem
  • Mēbeles
  • Mājsaimniecības tekstilizstrādājumi
  • Interjera priekšmeti
  • Delikateses

ELKOR.lv biežākie akciju piedāvājumi

Interneta veikalā bez akcijām neiztikt. Uzreiz, ieejot mājaslapā, produktu sadāļā izcelsies cilne ar sarkaniem, lieliem burtiem – “Akcija”. Tāpēc elkor.lv interneta veikalā bez liekiem laika patēriņiem varat skatīt preces par zemākajām cenām.


Kādi ir pieejamie norēķinu veidi?

Apmaksas veidu klāsts apņem visus variantus, kā piemēram, maksāšanu skaidrā naudā, apmaksa a norēķinu karti, apmaksa veicot internet-bankā, apmaksa ar naudas pārskaitījumu, un ja nav iespējams samaksāt visu summu uzreiz, tad lai tas jūs nebiedē, jo pastāv arī iespēja norēķināties izmantojot līzinga pakalpojumus.


Kādi ir pieejamie piegādes veidi?

Iegādātās preces ir iespējams saņemt ELKOR veikalos, kā arī ir iespēja izmantot ELKOR kurjerus Rīgā. Pastāv variants preci saņemt arī OMNIVA pakomātos. Ja ir grūtībās nokļūt uz Rīgu, tad droši izmantojiet piedāvātos kurjera pakalpojumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.