Noteikumi un Privātums

Publicēšanas noteikumi

Lai atbalstītu sabiedrības garu šajā lapā, lietotāji apņemas nepublicēt zemāk norādītos piedāvājumus

 1. 1

  Piedāvājumi, kas ir pretēji sabiedrības politikai; likumam; morālei un/vai aizskar trešo personu tiesības; reliģiskus un/vai ar ticību saistītus piedāvājumus; politiskus un/vai aktīvista piedāvājumus; strīdīgus un/vai aizskarošus (troll) piedāvājumus.

  Piemēri

  Pornogrāfiska rakstura piedāvājumi, ar viltojumiem vai ieročiem saistīti piedāvājumi...

 2. 2

  Piedāvājumi, kas publicēti ar pašreklāmas mērķi, ar mērķi reklamēt kādu kompāniju, pakalpojumu vai zīmolu.

 3. 3

  Piedāvājumi, kas publicēti caur apmaksātu / saistītu saiti un / vai saistītu kodu un/ vai sponsorēto saiti.

 4. 4

  Piedāvājumi, kas pārkāpj koncepta principus.

 5. 5

  Piedāvājumi no privātiem pārdevējiem un pārdevējiem, kurus moderatoru komanda neuzskata par uzticamiem.

  Piemēri

  Tirgotāji, kuriem nav Juridiskā paziņojuma un / vai Pārdošanas pamatnosacījumu. 
  Pārdevēji–trešās personas ar ļoti mazu vērtējumu skaitu.

 6. 6

  Piedāvājumi, kas atbilst normālām cenām, vai pastāvīgi esot spēkā (vai kļūst par spēkā esošiem), kamēr moderatoru komanda secina, ka minētie piedāvājumi par līdzīgām cenām nav atbilstoši (piemēram, pamatā dažādi pakalpojumi).

  Piemēri

  Parasti maksas Android aplikācija, kuras biznesa modelis varētu mainīties, un kas var kļūt pastāvīgi bezmaksas. 
  Viedtālrunis, kuru pārdod par ekvivalentu cenu vismaz trīs dažādi tirgotāji.

 7. 7

  Piedāvājumi, kuri jau tika nopublicēti, vai bija ievietoti no jauna īsa laika periodā (mazāk par vienu mēnesi piedāvājumam, kas nekad nebūtu zaudējis spēku, vai arī vairāk, ja tāda piedāvājuma sākotnējais izbeigšanas datums bijis ilgāks, vai tika pagarināts, un mazāk par 7 dienām piedāvājumam, kas ir beidzies), kamēr to nosacījumi vairāk nav vienādi. Kopumā, neseno piedāvājumu gadījumā, labāk ir paziņot par tiem moderatoru komandai, lai tos koriģētu.

 8. 8

  Piedāvājumi, kas esot publicēti bez pierādījuma, vai tie ir personāli un /vai oficiāli, kamēr Ernio.lv secinās, ka nav nepieciešams tādus sniegt.

 9. 9

  Piedāvājumi, kas attiecas uz grupas piedāvājumiem un / vai piedalīšanās finansējamiem projektiem (Kickstarter veidā), kuru iznākumu ir grūti prognozēt.

 10. 10

  Naudas atgriešanas (cashback) un/vai sponsorēšanas tipa piedāvājumi.

 11. 11

  Cenu samazināšanas piedāvājumi un / vai kuponi, kuri jāizdrukā tāpat, bez optimizācijas, kamēr tie nav piedāvājumi ar „100% atmaksāšanu”.

  Piemērs

  Atmaksāšanas piedāvājums, kas attiecas uz televīziju izvēli. Jums tos jākombinē ar interesantiem kādas televīzijas piedāvājumiem, lai varētu tos publicēt piedāvājumā.

 12. 12

  Neīsti piedāvājumi, it sevišķi kas attiecas uz tirgotāja identitāti un / vai par kuru ir zināms, ka viņa nosacījumi / informācija ir nepilnīgi.

  Piemērs

  Piedāvājums ar nezināmu cenu vai daudzumu, vai bez modalitātes.

 13. 13

  Piedāvājumi, kuri nav pieejami Latvijā un / vai grūti pieejami robežas šķērsošanai

  Piemērs

  Piedāvājums Lietuvā, kuram nav veikala tuvāk, kā vienu stundu braucot ar mašīnu no Latvijas.

 14. 14

  Piedāvājumi, kas attiecās uz loterijām, vai sacīkstēm, izņemot tos, kuriem visi 100% dalībnieku ir laimētāji.

 15. 15

  Piedāvājumi, kuri ir pieejami pārāk mazā daudzumā. Jo lielāks ir piedāvāto vienību daudzums, jo sīkāka un svarīgāka būs informācija par daudzumu.

  Piemēri

  Vienreiz lietojams reklāmas kods. 
  Piedāvājums "Gaga Deals / Flash sales" Āzijas interneta lapās, kas nekomunicē ar pieejamo veikalu, vai nodrošina pārāk mazu veikalu skaitu Pasaules mērogā.

 16. 16

  Aizliegtie piedāvājumi. 
  Ernio.lv nepiedāvā sarakstu, bet tas ir pieejams personīgi lietotājiem, kuri grib zināt, kāpēc konkrēts tirgotājs tika aizliegts.

 17. 17

  Piedāvājumi, kuri ir vienādi (copy / paste) piedāvājumiem citās lapās ar labiem plāniem vai informāciju.

 18. 18

  Piedāvājumi, kas pamatoti ar reklāmas koda lietošanu, kas jau bija atsevišķa piedāvājuma objekts, ja cena pirms atlaides, kuru nodrošina reklāmas kods, bija normāla.

 19. 19

  Piedāvājumi, kas attiecas uz produktiem, kuri glabājās Āzijā (šie produkti ļoti bieži ir viltojums), vai kuri tiek piedāvāti par cenu, kura acīmredzami nevar neatspoguļo reālo vērtību, ieskaitot tādus piedāvājumus no tirgotājiem, kuri tika atzīti par uzticamiem.

  Piemērs

  USB 128 GB flash atmiņa bez nosaukuma, kura tiek pārdota par 10 €.

 20. 20

  Piedāvājumi ar kļūdaini norādīto cenu, kam par iemeslu bija atsauces kļūda / defekts un / vai, ja tas attiecas uz produktu, kas nav uz vietas / nav pieejams (iepriekš pasūtams, drīz būs pieejams veikalā...) un/vai kurus piedāvā tirgotājs, kas nespēj tikt galā ar piedāvājumu plūsmu.

 21. 21

  Piedāvājumi, kas attiecas uz nemateriāliem produktiem (videospēles, programmatūra...), kuri tiek pārdoti neoficiālajās platformās. Piedāvājumi no oficiālajiem ārvalstu platformām ir atļauti tikai ja attiecīgie produkti tiek reklamēti.

 22. 22

  Piedāvājumi, kas pieejami tikai komunikācijas adresātiem.

 23. 23

  Kopējie piedāvājumi bez labas cenas piemēriem piedāvājuma aprakstā, kamēr attiecīgā izvēle ir samazināta un / vai ja atlaidi var saņemt ar promo koda palīdzību.

  Piemērs

  Parastā vietne ar privāto tirdzniecību bez piemēriem.
  Parastā vietne ar flash-pārdošanu, kamēr šāds piedāvājums minētajā lapā ir pieejams visu gadu.

 24. 24

  Piedāvājumi, kuri tiek rezervēti profesionāļiem/ kompānijām.
  Ernio.lv patur sev tiesības apstiprināt šajā sarakstā esošus piedāvājumus pie noteiktiem nosacījumiem, kā arī atteikt šajā sarakstā neiekļautiem piedāvājumiem. 

Privātums

 1. 1

  Visi Portālā ievietotie lietotāju personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

 2. 2

  Reģistrējoties Portālā un/vai lietojot Portālu, lietotājs izsaka piekrišanu, ka Ernio.lv veic attiecīgā lietotāja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

 3. 3

  Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir SIA Ernio, reģ. Nr. 40103685562, juridiskā adrese: Dzelzavas iela 80 - 35, Rīga, Latvija, LV-1082.

 4. 4

  Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes mērķis – lietotāju savstarpējās komunikācijas pakalpojumu nodrošināšana, lietotāju dažāda satura publicēšana (piemēram, tekstu, attēlu), pakalpojumu piedāvāšana lietotājiem (piemēram, spēles, čats, biznesa lapu profili utt.), reklāmas pieskaņošana un atlasīšana.

 5. 5

  Portālā reģistrēts lietotājs ir informēts un piekrīt, ka attiecīgā lietotāja profilā norādītie dati (piemēram, vārds un uzvārds, dzīvesvieta, profila attēls u.tml.) un profilā esošais saturs (piemēram, publicētie un ieteiktie attēli, aktivitātes, draugi u.tml.) ir publiski pieejami visiem pārējiem Portāla reģistrētajiem lietotājiem, kā arī ierobežotā apjomā – trešajām personām (ievērojot lietotāja profilā noteikto attiecīgā lietotāja iespēju izvēlēties atsevišķu datu un satura pieejas ierobežošanu), un ka šo publisko datu apstrāde nav atkarīga no Ernio.lv. Reģistrēta lietotāja profilā tiek saglabāts paša lietotāja ievietots saturs un citu lietotāju publicēts saturs, ko lietotājs ir atzīmējis ar “Ieteikt Ernio”, “Man patīk” vai tml.

 6. 6

  Portālā reģistrētiem lietotājiem ir tiesības pašiem izvēlēties sava profila privātuma pakāpi un attiecīgi to koriģēt Portālā (lietotāja profila sadaļā “Personiskie uzstādījumi”). Portālā reģistrētiem lietotājiem ir tiesības pašiem pievienot, labot vai dzēst savā profilā norādītos datus, saturu un informāciju, kā arī dzēst visu profilu. Ja tiek dzēsts reģistrēta lietotāja profils, tad daļa lietotāja publicētās informācijas netiek dzēsta, jo tā nav piesaistīta lietotāja profilam (piemēram, ieraksti domubiedru grupās un citos profilos; nosūtītās vēstules; komentāri un emuāri citās interneta vietnēs, ja lietotājs to publicēšanas brīdī bija izmantojis Ernio.lv autorizācijas iespēju u.tml.). Pēc profila, datu un/vai informācijas dzēšanas no profila tā uzreiz vairs nebūs redzama citiem lietotājiem, taču minētais profils, dati un/vai informācija Ernio.lv datu bāzēs var tikt saglabāta līdz 90 dienām no dzēšanas brīža.

 7. 7

  Portālā tiek piedāvāta meklēšanas iespēja, piemēram, reģistrētu lietotāju, uzņēmumu, pasākumu u.tml., pēc profilā norādītās informācijas. Reģistrēti lietotāji var aplūkot citu lietotāju profilā esošo saturu. Reģistrētiem lietotājiem, izmantojot pakalpojumu “Statistika”, ir iespējams redzēt, kuri citi lietotāji ir apskatījuši tā profilu, galerijas. Reģistrētiem lietotājiem ir iespēja atzīmēt citus reģistrētos lietotājus bildēs un savā profilā “Runā” sadaļā.

 8. 8

  Saturu, kas tiek publicēts reģistrēta lietotāja profilā, var apskatīt gan datorā, gan arī mobilajā aplikācijā (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros u.c.), tāpēc šādu saturu (piemēram, profila bildi, galerijas u.c.), izmantojot Portālu, pārlūkprogrammu vai ierīču piedāvātās iespējas, var būt iespējams saglabāt minētajās ierīcēs. Tāpēc lietotājam ir pienākums ievietot tikai tādu saturu, kam varēs piekļūt citi Portāla lietotāji.

 9. 9

  Ernio.lv piedāvā iespēju citām interneta vietnēm un mobilajām aplikācijām, kas nav saistītas ar Ernio.lv, izmantot savās interneta vietnēs un mobilajās aplikācijas iespēju autorizēties ar reģistrēta lietotāja Ernio.lv autorizācijas datiem, lai lietotājiem būtu ērtāka un vienkāršāka autorizācija. Trešo personu interneta vietņu un mobilo aplikāciju uzturētājiem nekādā gadījumā netiek nodoti reģistrēta lietotāja autorizācijas dati, taču šo interneta vietņu un mobilo aplikāciju uzturētāji var redzēt lietotāja profilā norādīto publisko informāciju.

 10. 10

  Ja reģistrēts lietotājs, izmantojot Ernio.lv autorizēšanās iespēju, publicē saturu (piemēram, ievieto attēlus, raksta komentārus vai emuārus) vai veic citas darbības (piemēram, piedalās aptaujās, piesakās uz pasākumiem, iesaka saturu citām personām) trešo personu interneta vietnēs vai mobilajās aplikācijās, tad šī lietotāja profila dati (piemēram, vārds, uzvārds, profila attēls) būs redzami personām, kas nav reģistrēti Portāla lietotāji.

 11. 11

  Ja reģistrēts lietotājs seko Portālā trešo personu “Lapām” (uzņēmumu, biznesa, pasākumu, pašvaldību u.c.), tad ziņa par sekošanu un lietotāja profilā norādīta informācija (piemēram, vārds, uzvārds profila attēls) var tikt parādīta citiem reģistrētiem lietotājiem un arī šo trešo personu interneta vietnēs, kas nav saistītas ar Portālu.

 12. 12

  Lietotājs ir informēts un piekrīt, ka Portālā var tikt izvietotas un lietotājam var tikt nosūtītas trešo personu reklāmas, tai skaitā interaktīvā veidā (piemēram, aplikācijās, spēlēs utt.). Ernio.lv nekad nenodod reklāmdevējiem informāciju par Portāla lietotājiem un to personas datus, taču reklāmdevējiem var būt tiesības definēt reklāmas auditoriju (piemēram, pēc lietotāja dzimuma, vecuma, atrašanās vietas, kontaktinformācijas u.tml.).

 13. 13

  Ernio.lv saņem un saglabā informāciju no lietotāja izmantotā interneta pārlūka (tai skaitā IP adresi, sīkfailus) un par mobilajām ierīcēm (piemēram, ierīces modeli, operētājsistēmu, parametrus, tīkla operatoru, atrašanās vietu u.tml.). Sīkfails ir neliels teksta fails, ko izveido vietne un kas tiek glabāts datorā vai mobilajā ierīcē. Ernio.lv izmanto sīkfailus, lai uzlabotu Portāla darbību, piemēram, analītiskos sīkfailus (lai analizētu Portālu un padarītu tā funkcijas ērtākas lietotājiem), uzstādījumu sīkfailus (lai lietotāja ierīce iegaumētu izvēlēto valodu u.tml. uzstādījumus), ģeogrāfiskos sīkfailus (lai piedāvātu lietotāja reģionam atbilstošu saturu). Sīkfailus var nolasīt tikai tā vietne, kurai tie ir izveidoti, turklāt lietotājs var savā interneta pārlūkā vai mobilajā ierīcē neakceptēt sīkfailus visām vai konkrētām vietnēm.

 14. 14

  Ernio.lv ir tiesības apkopot un publicēt informāciju par lietotāju kopumu, nekādi neidentificējot konkrētus lietotājus un neizpaužot to personas datus (piemēram, pētījumi, datu analīze, informācija par reklāmas atdevi u.tml.).

 15. 15

  Reģistrējoties Portālā un/vai lietojot Portālu, lietotājs apliecina, ka ir informēts un piekrīt, ka Ernio.lv ir tiesības nodot attiecīgā lietotāja personas datus sekojošos gadījumos:

  1. 15.1

   citām personām, ja Ernio.lv saņem lietotāja piekrišanu;

  2. 15.2

   citām personām, ja nepieciešams nodot lietotāja personas datus, lai piegādātu produktus vai nodrošinātu pakalpojumus, ko pasūtījis lietotājs;

  3. 15.3

   tiesībaizsardzības institūcijām, ja Ernio.lv saņem Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā attiecīgu pieprasījumu;

  4. 15.4

   tiesībaizsardzības institūcijām, ja Ernio.lv konstatē, ka attiecīgā lietotāja rīcība pārkāpj šos Noteikumus un/vai Latvijas Republikas normatīvos aktus, kā rezultātā tiek vai var tikt skartas Ernio.lv, Portāla lietotāju vai citu personu intereses.

Neaizmirstiet, ka moderāciju veic cilvēki, tātad Ernio.lv nevar garantēt, ka tas vienmēr tiek veikta unificētajā formā, it sevišķi, jo daži noteikumi var tikt piemēroti tikai pēc moderatoru komandas daļas vērtējuma.

Jums ir kādi komentāri vai jautājumi saistība ar šiem notikumiem? Jūs varat droši sazināties ar mums.