Koncepts

Koncepts

Ernio.lv ir sabiedrība, kas veidota, lai dalītos ar izdevīgiem piedāvājumiem. Jebkurš interneta lietotājs var reģistrēties bez maksas, lai sekmētu šai sabiedrībai, un dalīties ar piedāvājumiem, kas viņam vai viņai liekas interesanti, balsot, izteikt savu viedokli komentāros, izveidot tematus forumā.

Sabiedrība

Dalībnieki piekrīt dalīties un komentēt ar labu humora izjūtu un cieņu pret citiem dalībniekiem, kā arī vietnes moderatoriem un administratoriem. Viņi arī apņemas neatstāt provokatīvus, apvainojošus un strīdīgus komentārus/ziņojumus.

Balsošana

Balsošana ir vietnes galvenais elements, jo, pateicoties balsošanai, ir iespējams atlasīt piedāvājumus, ar kuriem dalās lietotāji, balsojot pret tiem negatīvi, vai par tiem pozitīvi. Tālab lietotāji piekrīt lietot balsojumu godīgi un attiecīgajā veidā.

Pašreklāma

Šo sabiedrību neietekmē tirgotāji; viņi un viņu darbinieki apņemas neatstāt nepatiesas anonīmas atsauces, un nedalīties ar piedāvājumiem jebkurā citā veidā. Tomēr viņiem ir, iespēja reģistrēties atklātā veidā ar mērķi noskaidrot, ar kādiem piedāvājumiem dalās citi lietotāji. Tirgotāji, kuri mēģina apiet šos noteikumus var tikt izslēgti no vietnes bez iepriekšēja brīdinājuma.