StarStyle.lv Atlaides un Akcijas

Starstyle.lv interneta veikals piedavā saviem klientiem īpaša dizaina apģerbus, kas izcels katra klienta personību uz apkārtējo fona. Iespēja iegādāties apavus un apģērbus katrai dzīves situācijai, gan klasiskos kostīmus darbam, gan arī seksīgu kleitiņu ballītei. Tas viss ir pieejams Starstyle.lv interneta veikalā. Ja Iegādātā prece internetveikalā neapmierina ir iespēja to nosūtīt atpakaļ 14 dienu laikā.

Par Starstyle.lv 

Sieviešu apģērbu Interneta veikals Starstyle.lv, Latvijā darbojas jau kopš 2008. gada. Veikala mērķis ir sniegt augsta līmeņa klientu apkalpošanu, Mūsdienīgu un stilīgu apģērbu, kvalitāti un pieņemamas cenas. Starstyle ir reģistrēta preču zīme, kura ir iekļauta Latvijas preču zīmju reģistrā. Uzņēmuma personāls ir draudzīgi, izpalīdzīigi un profesionali sava jomā, ir dažādi piegādes un apmaksas veidi klientu ērtībai.


Interneta veikalā ir pieejamas šādas produktu grupas:

  • Sieviešu apģērbi , kleitas, džemperi, jakas, peldkostīmi u.c.
  • Apakšveļa , korsetes, māmiņām, krūšturi, plus size u.c.
  • Skaistumam , smaržas
  • Vīriešiem, bokseršorti, erotiska vīriešu apakšveļa u.c.
  • Jauna kolekcija

Iepērkoties interneta veikala Starstyle.lv ir iespēja iegādāties preces līdz pat – 80 % lētāk. Piedāvājumā ir pat līdz 251 akciju precei.

Par precēm interneta veikalā Starstyle.lv klientiem ir iespējams norēķināties izmantojot dažādus apmaksas veidus. Norēķināties var ar priekšapmaksu veicot bankas pārskaitījumu. Var veikt Pēcapmaksu preces saņemšanas brīdī vai skaidrā naudā.

Iegādāto preci var saņemt personīgi Starstyle veikalā Avotu ielā 18, Rīgā vai ar omnivas, Latvijas pasta vai eksprespasta kurjera starpniecību visā Latvija. Ir iespējama arī piegāde uz citām Eiropas savienības dalībvalstīm ar Latvijas pasta vai VAS starpniecību.