SexyStyle.lv Atlaides un Akcijas

Sexystyle.lv ir vispopolārākais erotisko preču tirgotājs Latvijā. Preces ir iespējams iegādāties gan veikalā uz vietas, gan pasūtīt interneta veikalā. Preču klāsts ir daudzveidīgs, līdz ar to ir iespējams piepildīt katra klienta slēptākās fantāzijas. Interneta veikals ir parocīgs ikvienam,kurš vēlas savās attiecībās iedekt jaunu dzirktelīti.

Par SexyStyle

Sexystyle.lv savu darbību Latvijas tirgū uzsāka 2006. gadā, tā mērķis jau no paša sākuma bija atšķirties no citiem erotisko preču tirgotājiem. Interneta veikals saviem klientiem piedāva  tikai kvalitatīvāko ražojumu preces. Lielo pieprasījumu dēļ tika atvērti Sexystyle.lv interneta veikali arī Igaunijā, Lietuvā un citās valstīs.


Interneta veikalā ir pieejamas šadas produktu grupas:

  • Erotiskā veļa un apavi
  • Seksa rotaļlietas – vibratori, guļamistabas aprīkojums u.c.
  • Vīriešiem – masturbatori, lietas loceklim, mīlas lelles u..
  • Fetišs un BDSM – sasiešana, pātadziņas u.c.
  • Intīmā aptieka – Lubrikanti, masāžas kosmētika, prezervatīvi u,c,
  • Dāvanas

Interneta veiklā ir pieejamas ik pa laikam dazādām precēm atlaides, kuras sasniedz -30 % no produkta sakuma cenas. Nav novērojamas bieži atlaides, jo cena atbilst preces kvalitātei.

Iegādājoties preci Sexystyle.lv interneta veikalā ir iespēja par preci norēķināties skaidrā naudā, preces saņemšanas brīdī vai apmaksu var veikt ar internetbankas starpniecību. Lai klientiem vieglāk  apmaksu var  veikt ari ar kredīkarti ( tiešsaistē ), vai apmaksāt ar PayPal maksājuma sistēmu.

Klients savu iegādāto preci var saņemt Sexystyle veikalā vai prece var tikt nogādāta pie klienta caur Latvijas pastu, omniva pakomātu vai kurjera dienestu.