parfumexpress

Apmeklēt veikalu

Parfumexpress.lv Atlaides un Akcijas

Interneta veikals Parfumexpess.lv piedāvā dažādus smaržu, kosmētikas un matu līdzkļu brendus gan sievietēm gan vīriešiem. Šis interneta veikals ir arī ideāli piemērots vīriem un sievām, kuri nekad nevar izdomāt, ko dāvināt savam dzīvebiedram. Plašajā preču klāstā var atrast ikviena gaumei piemērotāko produktu. Ja tomēr nespējat izvēlēties, tad ir iespēja sazināties ar interneta veikala personālu, kurš

Par Parfumexpress.lv

Uzņēmums SIA “ PARFUM GROUP” tika dibināts 2015. gada maijā un tūlīt pēc tam tika tvērts interneta veikals Parfumexpess.lv Uzņēmumā strādā atsaucīgs personāls, kuŗš vienmēr ir gatavs sniegt profesionālu palīdzību. Interneta veikalā var iegādaties tikai labāko un kvalitatīvāko brendu produktus.


Interneta veikalā ir pieejamas šadas produktu grupas:

  • Dažādu brendu sieviešu smaržas
  • Kvalitatīvas un ilgnoturīgas vīriesu smaržas
  • Dažādi komplekti
  • Matu līdzekļi vīriešiem un sievietēm
  • Kosmētikas līdzekļi

Parfumexpess.lv interneta veikalā ik dienas tiek piedāvāts izcila,kvalitatīva un izsmalcināta parfimērija gan vīriešiem gan sievietēm par akcijjas cenām. Bieži tiek rīkotas prezentācijas, kur preces tiek piedāvatas par īpaši zemāku cenu. Tāda veida piedāvājumu var atrast sadaļā “Dienas piedāvajums”.

Interneta veikalā Parfumexpess.lv ir iespējams norēķināties skaidrā naudā, ar pārskaitījumu veicot priekšapmaksu vai skaidra nauda Parfumexpess.lv birojā Vidrižu ielā 1, Rīgā.

Preču piegāde notiek ar Express pasta vai Latvijas pasta kurjerdienesta starpniecību.