Mebeles.lv

Apmeklēt veikalu

Mebeles.lv Atlaides un Akcijas

Mebeles.lv interneta veikals piedāvā dažāda materiāla un veida mēbeles, kuras iederēsies katras mājas interjerā. Ja esi iecerējis, ko mainīt savas mājas, biroja vai skolas interjerā, tad mēbeles.lv interneta veikalā tu atradīsi visu nepieciesšmo un savai gaumei atbilstošāko preci.

 

loading

Par Mebeles.lv

Uzņēmums SIA “ MĒBELES LV” Latvijas tirgū strādā kopš 2011. gada janvāra, Diezgan jauns uzņēmums, bet ir pierādījis sevi konkurentu vidū un ir ieguvis sev uzticamus klientus. Kādu laiku vēlāk uzņēmums atvēra interneta veikalu mēbeles.lv , dienā vidēji interneta veikalu apmeklē 40 cilvēki. Uzņēmums ir daudzpusīgs piedāvājot saviem klientiem dažāda veida mēbeles, gan nestandarta gan dažada materiāla. Klientiem ir iepēja saņemt mēbeles pēc individuāla pasūtījumma. Veikt pasūtījumu var ne tikai Interneta veikala , bet arī caur e – pastu vai zvanot.


Interneta veiikalā ir pieejamas šadas produktu grupas:

  • Viss birojam
  • Viesistabas un virtuve mēbeles
  • Guļamistabas mēbeles jaunajam interjeram
  • Mēbeles skolai un bērnudārziem
  • Metāla mēbeles u.c.

Interneta veikalā mebeles.lv ir sadaļa IZPĀRDOŠANA, kurā var atrast preces birojam, viesistabai, guļamistabai un vēl daudz kam citam par akcijas cenām.

Iegādātās preces apmaksu var veikt skaidrā naudā, ar priekšapmaksu pārskaitot, vai ar maksājuma karti.

Iespējamie piegādes veidi ir saņemot preci uz vietas mebeles.lv noliktavā vai ar interneta veikala mebeles.lv kurjera starpniecību.