Amazon.co.uk - pirms kāda laika meklēju sev džemperi ziemai un dažus interjera aksesuārus mājām. Iespējams ērtākais interneta veikals pasaulē. Tā kā viņiem ir ļoti attīstīta visa piegādes sistēma, tad savus pasūtījumus saņēmu ļoti ātri. Galvenais ir ņemt vērā, ka nevajadzētu sajautk un pasūtīt no Amazon.com, jo tur var būt jāmaksā muita, tā kā sūtījums nāk no ārpus Eiropas savienības. 

SportsDirect.com - nu jau ļoti zināms un atpazīstams zīmols Latvijā. Mums ir gan atvērti jauni veikali, gan internetā paliek spēkā visi esošie. Uz Latviju sūta ļoti ātri. Humpalas? Pff, vairs nav nepieciešamas, jo SportsDirect veikalos jaunas lietas maksā lētāk nekā dažas labas lietotas. Tiešām iesaku! 

NewLook.com - ja tiek meklētas drēbes, tad te arī var droši ieskatīties, jo piedāvājumi mēdz būt ar ļoti draudzīgām cenām un atlaides patiešām var saukt par atlaidēm. 

2 Komentāri
  • Kukuruzniks 27.03.2017 15:03

    Paldies, es pats visvairāk iepērkos tieši Amazon, jo līdz SportsDirect tepat jau var aiziet. Tiesa gan, ka internetā mēdz būt lētāki un labāki piedāvājumi. Bet par pašu Amazon, es domāju, ka vispār nekādu problēmu. Vienreiz sūtīju vienu aksesuāru un beigās kaut kas nočakarējās un neatnāca. Uzrakstīju viņiem un pēc mirkļa viņi izsūtīja jau otru paciņu. Beigās izrādijās, ka tepat pastā kaut ko bija laikam sajaukuši un saņēmu 2 paciņas par vienu cenu. Not bad, huh? laugh

  • jolanta.m 23.05.2018 09:05

    Tiesa Amazon.co.uk ne vienmēr piedāvā tiešo piegādi uz LV, bet tādos gadījumos var izvēlēties starpnieku pakalpojumus, kuri atgādās preces uz LV. piem. www.eshopwedrop.lv 

    Vēl ir forši veikali piem. Vācijā - Limango.de, Zalando.de vai co.uk